GTAgency.KryptoChemik.PL

SPRZEDAŻ DOSTARCZONA

Przykazania Fastlane  5Billion 

(aktualizacja 2024-05-30)

Okazuje się, że aby zbudować dochodowy biznes na lata a wręcz pokolenia, trzeba przestrzegać pewnych zasad. Można wtedy mieć i duże przychody i dużo czasu. Tak naprawdę w wolności finansowej chodzi o czas.

CZAS JEST TWOIM NAJWAŻNIEJSZYM AKTYWEM

Chodzi o to abyś żył wg własnego planu dnia, takiego jaki Tobie odpowiada a nie jest wymuszony przez innych ludzi lub sytuacje. I skala przychodów nie może być związana bezpośrednio z zaangażowaniem Twojego czasu. Docelowo czas ma być dla Ciebie.

Jest 5 przykazań bogactwa, które powinieneś uwzględnić na Twoje drodze do wymarzonego życia:

Przykazanie potrzeby

Przedsiębiorczość to dostrzeganie i wyszukiwanie potrzeb celem ich jak najlepszego zaspokojenia. Jeśli znajdziesz potrzebę u ludzi i będziesz w stanie ją zaspokoić, to ludzie będą gotowi płacić Tobie za Twój serwis lub Twoje produkty. To jest podstawowe przykazanie, stanowiące wyjście do bogactwa. To co oferujesz, czym się zajmujesz musi być odpowiedzią na potrzeby innych ludzie lub firm (firmy też tworzą ludzie).


Przykazanie wejścia

Tu odniosę się do konkurencji. Twoja konkurencja będzie Cię obserwować i kopiować każde dobre rozwiązanie, które wprowadzisz. Tak już jest, to jest powszechna metoda działania. Częściowo możesz się chronić patentami.

Jeżeli zbudowanie Twojego biznesu wymaga dużego zaangażowania, czyli trzeba wykonać dużą pracę na wejściu (kapitał, czas, systematyczność) to nie łatwo to będzie powtórzyć i niewielu się znajdzie, którzy się za to wezmą. To co wymaga dużego wejścia, da Ci przewagę.

Wiele nawet dużych firm nie będzie się w to angażować. Poczekają aż to zrobisz i … wyślą Ci ofertę kupna Twojego biznesu. Przemyśl i … SPRZEDAJ! Wystartujesz do następnego biznesu z zupełnie innej pozycji.

Wiele MLM-ów i programów partnerskich nie spełnia przykazania wejścia. Każdy tam może wejść często za stosunkowo niskie pieniądze (Pakiet Startowy). Czyli w systemie jest dużo ludzi, którzy mają takie same niskie koszty wejścia i najczęściej oczekują bardzo dużo za prawie nic nie robienie. To nie tak. W MLM-ie możesz zarabiać i to bardzo DUŻE pieniądze, kiedy

JESTEŚ WYJĄTKOWY

Jeśli będziesz tak jak pozostali to … będziesz mieć to co w większości mają pozostali. Wyjątkowość to tak naprawdę pełne zaangażowanie.

Zobacz artykuł Marketing sieciowy a przedsiębiorczość


Przykazanie kontroli

Skoro mówimy o Twoim biznesie to ma być on Twój. Czyli Ty masz nad nim kontrolę. Od Ciebie zależy jakie usługi lub produkty dostarczasz, komu, za ile itd. Jeśli pracujesz dla kogoś np. jesteś w firmie MLM to musisz się liczyć z tym, że to oni mają kontrolę a tym samym władzę wprowadzania zmian, które nie koniecznie są dobre dla Ciebie.

Kontrolujesz kiedy jesteś szefem własnej firmy. Wtedy Ty masz władzę ale i pełną odpowiedzialność. Nie ma na kogo zwalić winy. Ludzi biznesu odnoszący sukcesy odpowiadają za to co robią.

Ważne! Porażka nie jest katastrofą.

„Każda porażka jest szansą żeby spróbować jeszcze raz, tylko mądrzej.”
Henry Ford
Moje życie i dzieło

Droga do sukcesu wiedzie przez kolejne porażki. To jest droga przedsiębiorcy. Czym większe masz doświadczenie tym mniej ponosisz porażek. Ucz się też od innych aby szybciej dochodzić do celu.


Przykazania skali

Skala zdecyduje o wielkości Twojego biznesu. Czyli wybieraj taki ,który możesz rozbudowywać.

Myśl w DUŻEJ SKALI (Think BIG)

Jeśli prowadzisz własną działalność gospodarczą i robisz wszystko samemu to niestety ale masz tylko 24 godziny. Szukaj możliwości delegowania zadań i wykorzystywania dźwigni w biznesie.

Skala zależy od ilości sprzedanych produktów lub usług oraz od ceny tych produktów. Biznes to są cyfry, to jest matematyka.


Przykazanie czasu

Czas to Twoje najważniejsze aktywa. Jeśli Twój biznes zabiera Tobie cały czas to nie jest to wolność nawet kiedy już zarabiasz pieniądze. Naucz się delegować zadania, wykorzystywać outsourcing. Ty masz kierować Twoim biznesem a nie w nim pracować.

CZAS JEST TWOIM NAJWAŻNIEJSZYM AKTYWEM

Na Twój czas czekają:

 • Twoje dzieci
 • Twój współmałżonek
 • Twoi rodzice
 • Twoi przyjaciele
 • ludzie, którym możesz pomóc
 • czeka na Ciebie cały świat

Prawo realizacji

W każdym biznesie na początku jest praca. Ogromna praca. Nie wystarczy mieć dobry pomysł, znaleźć potrzebę na rynku.

LICZY SIĘ TYLKO REALIZACJA

To wymaga zaangażowania a więc trzeba podwinąć rękawy i wziąć się do roboty. Tak wygląda start. I nie potrzebujesz mieć na początek niczego więcej poza określeniem celu do którego zdążasz. Kiedy 'Wszechświat’ zorientuje się, że Ty się nie wycofasz, że jest to Twoja żądza a nie zwykła mrzonka, to zacznie otwierać przed Tobą kolejne drzwi do bogactwa, która cały czas były, tylko Ty ich nie dostrzegałeś.


Lista kontrolna

Z tą listą będziemy kontrolować pojawiąjące się w  5Billion  możliwości.

Na podstawie „Fastlane Milionera, złam kod bogactwa”, MJ DeMarco oraz własnego doświadczenia. To pozycja która, wg mnie, należy do kanonu „lektur obowiązkowych biznesu„.

Jedyne autoryzowane stamp źródła icon informacji o  5BillionSales  to:

ikona UWAGA! ikona
 1. Możesz mieć tylko JEDNO KONTO w 5Billion.
 2. Każdy musi mieć własne urządzenie do walidacji danych (komputer, tablet, smartfon). Możesz używać wielu urządzeń ale tylko do Twojego konta. Będzie ono zarejestrowane, przypisane do Twojego konta, przy pierwszej walidacji danych.
 3. Nie możesz walidować danych za inne konta, nawet w rodzinie.
 4. Trzeba przejść weryfikację KYC (tak jak np. w banku).
 5. W przypadku usługi Sprzedaj Swoje Dane musisz podać dokładnie kraj, w którym się znajdujesz, bez względu na to, jaki dokument posiadasz.
 6.  Pamiętaj: Możesz logować się wyłącznie na Twoje konto! 

Czy wiesz, że …?
* Po rejestracji w naszym zespole 5BillionSales – KryptoChemik, otrzymasz serię e-mail z informacjami o projekcie 5BillionSales oraz na bieżąco informacje o najważniejszych wydarzeniach.

ikona Zastrzeżenie ikona
**  Informacje zawarte w serwisie nie stanowią porady inwestycyjnej, pochodzą z materiałów źródłowych projektów, prezentacji firmowych i partnerskich, mojej pracy nad projektami jak również pracy i inwencji własnej. Zostały przedstawione zgodnie z moją aktualną wiedzą i doświadczeniem.

ikona Zastrzeżenie ikona biznesowe (ryzyko strat, ryzyko utraty zysków)
Każdy biznes, inwestycja, nowe możliwości wiążą się z ryzykiem strat (zasoby, praca, czas). Wkładaj tylko tyle ikona środków i ikona czasu ile możesz sobie pozwolić stracić !!!
PAMIĘTAJ !!! też o tym, że brak Twoich działań to również ryzyko utraty ikona potencjalnych zysków.
Myśl! i analizuj to co (nie)wybierasz.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Przewiń na górę