GTAgency.KryptoChemik.PL

SPRZEDAŻ DOSTARCZONA

 Gwarantowana Sprzedaż  – Dostarczanie

 5BillionSales 

UWAGA: Po zapowiadanej pełnej aktualizacji projektu (reset), opisy serwisów mogą ulec zmianie, plus mają pojawić się nowe możliwości (następne serwisy zarobkowe).

(update 2022-09-03)

To nie są wyświetlenia:
„Po prostu dostarczamy sprzedaż”!

90 dni + 10÷30


Ważne informacje odnośnie Dostarczania Gwarantowanej Sprzedaży znajdziesz na stronach 5BillionSales:

https://5billionsales.com/refer-and-earn#affiliate_gts

Gwarantowana Sprzedaż to umowa między 2 stronami – Twoim poleconym i 5Billion. Wymagane jest aby Twój polecony zadeklarował zgodę na przekazanie 5Billion 34% zysku netto ze sprzedaży oraz zaakceptował umowę Gwarantowanej Sprzedaży, która jest wstępnie zaakceptowana przez 5Billion. Niniejsza umowa jest uzgadniana elektronicznie w momencie opublikowania reklamy Gwarantowanej Sprzedaży.”

Publikacja następuje, gdy Gwarantowana Sprzedaż rozpoczyna proces po dokonaniu płatności i uzgodnieniu Gwarantowanej Sprzedaży. Dostawa sprzedaży zwykle rozpoczyna się 90 dni po opublikowaniu i  trwa 10-30 dni . Przed dostawą większość Reklam otrzyma standardowe wyświetlenia, kliknięcia i sprzedaż, jednak nie jest to częścią dostawy Gwarantowanej Sprzedaży.”

„Po dokonaniu płatności (za pierwszą dostawę) 5Billion rozpoczyna drugą dostawę (dla Oferty Ograniczonej Czasowo), która zajmie 60 dni, a następnie trzecią dostawę (dla Oferty Ograniczonej Czasowo), która również zostanie dostarczona za 60 dni. Jeśli 5Billion nie dostarczy uzgodnionej sprzedaży, nowa dostawa zostanie dodana jako czwarta, ale wszystkie dostawy zostaną zrealizowane w ciągu 12 miesięcy, czyli do zakończenia umowy Gwarantowanej Sprzedaży (dla Oferty Ograniczonej Czasowo).”

„Jeśli polecony anuluje zamówienie przed dostawą, zostanie wypłacony pełny zwrot kosztów za Gwarantowaną Sprzedaż.”

Przykład

Prawdopodobny przebieg czasowy dla Gwarantowanej Sprzedaży:

 • 2022-05-22 Publikujesz Gwarantowaną Sprzedaż.
 • 2022-07-30 Nota 21 dni od 5Billion o Dostawie GTS za 21 dni.
 • 2022-08-20 Start Dostarczania GTS. DOPIERO TU SĄ DOSTARCZANI KLIENCI, KTÓRZY KUPUJĄ!
 • 2022-08-30 Koniec Dostarczania GTS. Już wiesz czy to działa i czy masz Gwarantowaną Sprzedaż z zyskiem netto 155 000 USD.
 • 2022-08-31 Możesz już zapłacić (z dołu, Oferta Ograniczona Czasowo) prowizję 34% od zysku netto – 52 700 USD na konto bankowe 5Billion w UK (Bank Revolut). Pieniądze ze sprzedaży są w Twojej dyspozycji!
 • Po zapłacie pierwszej prowizji rusza druga dostawa, 60 dni (dla Oferty Ograniczonej Czasowo).
 • Płacisz drugą prowizję 34% od zysku netto.
 • Po zapłacie drugiej prowizji rusza trzecia dostawa, 60 dni (dla Oferty Ograniczonej Czasowo).
 • Płacisz trzecią prowizję 34% od zysku netto.

Dodatkowe informacje

Fragment z e-maila od 5Billion Gwarantowana Sprzedaż aktualizacje/zmiany, 2022-04-28:

Nasz zespół ds. zarządzania reklamami doświadczał ostatnio pewnych emocji klientów, od skrajnego niepokoju przed dostawą, do paniki, gdy to się dzieje, a następnie uniesienia.”


Jedyne autoryzowane stamp źródła icon informacji o  5BillionSales  to:

ikona UWAGA! ikona
 1. Możesz mieć tylko JEDNO KONTO w 5Billion.
 2. Każdy musi mieć własne urządzenie do walidacji danych (komputer, tablet, smartfon). Możesz używać wielu urządzeń ale tylko do Twojego konta. Będzie ono zarejestrowane, przypisane do Twojego konta, przy pierwszej walidacji danych.
 3. Nie możesz walidować danych za inne konta, nawet w rodzinie.
 4. Trzeba przejść weryfikację KYC (tak jak np. w banku).
 5. W przypadku usługi Sprzedaj Swoje Dane musisz podać dokładnie kraj, w którym się znajdujesz, bez względu na to, jaki dokument posiadasz.
 6.  Pamiętaj: Możesz logować się wyłącznie na Twoje konto! 

Czy wiesz, że …?
* Po rejestracji w naszym zespole 5BillionSales – KryptoChemik, otrzymasz serię e-mail z informacjami o projekcie 5BillionSales oraz na bieżąco informacje o najważniejszych wydarzeniach.

ikona Zastrzeżenie ikona
**  Informacje zawarte w serwisie nie stanowią porady inwestycyjnej, pochodzą z materiałów źródłowych projektów, prezentacji firmowych i partnerskich, mojej pracy nad projektami jak również pracy i inwencji własnej. Zostały przedstawione zgodnie z moją aktualną wiedzą i doświadczeniem.

ikona Zastrzeżenie ikona biznesowe (ryzyko strat, ryzyko utraty zysków)
Każdy biznes, inwestycja, nowe możliwości wiążą się z ryzykiem strat (zasoby, praca, czas). Wkładaj tylko tyle ikona środków i ikona czasu ile możesz sobie pozwolić stracić !!!
PAMIĘTAJ !!! też o tym, że brak Twoich działań to również ryzyko utraty ikona potencjalnych zysków.
Myśl! i analizuj to co (nie)wybierasz.

Przewiń na górę