GTAgency.KryptoChemik.PL

SPRZEDAŻ DOSTARCZONA

Optymalizacja  Reklamy Standardowej 

 5BillionSales 

UWAGA: Po zapowiadanej pełnej aktualizacji projektu (reset), opisy serwisów mogą ulec zmianie, plus mają pojawić się nowe możliwości (następne serwisy zarobkowe).

(aktualizacja 2024-02-19)

Sztuczna Inteligencja, SI (Artificial Intelligence, AI) 5Billion potrzebuje jak najlepszych danych wejściowych dla Twojej Reklamy Standardowej (RS). To Ty wiesz jaki produkt/usługę reklamujesz i dlaczego.

Musisz przejść do Krok 2, wybrać #identyfikator Twojego ogłoszenia z prawej strony i kliknąć Edytować. Wybierz Edytuj zawartość, a następnie ręcznie zoptymalizuj opis ogłoszenia w Krok 3.

Opis produktu/usługi

GTA: Opis produktu pojawia się w Krok 4, czyli wtedy, gdy aktualizujesz Reklamę Standardową do Gwarantowanej Sprzedaży). Jeżeli reklama ma pozostać Standardową, to jeśli sprzedajesz produkt, warto o nim wspomnieć w opisie firmy/biznesu.

Skompresuj rozbudowany tekst, usuń wszelkie nieistotne słabe słowa/zdania/znaki specjalne i wzmocnij tekst krótszymi, bardziej wyrazistymi treściami reklamowymi/marketingowymi, tak jakbyś pisał, aby sprzedać swój produkt/usługę!

Nie kopiuj i nie wklejaj nowego opisu z promowanej witryny źródłowej. Musisz uściślić opis. Ważne jest, aby użyć/dodać więcej słów kluczowych w opisie. Nie musisz spełniać MAKSYMALNEJ liczby znaków! Jakość jest lepsza niż ilość.

Słowa kluczowe

Na następnej stronie zastąp/dodaj słowa kluczowe z opisu do zestawu słów kluczowych. Oznacza to powtórzenie mocnych słów kluczowych ze zaktualizowanego opisu w zestawie słów kluczowych.

KCH: Przyjąłem zasadę, że dobrze jest kiedy słowo kluczowe powtarza się min. 2 razy w opisie. Wyjątkiem jest ostatnie słowo kluczowe czyli nazwa firmy/biznesu (patrz dalej).

Użyj 15 słów kluczowych odnoszących się tylko do produktu lub usługi i 1 dodatkowe, czyli nazwę firmy/biznesu jako 16.

KCH: Przyjąłem zasadę ustawienia słów kluczowych w kolejności ilości wystąpień w opisie produktu.

Nazwa firmy/biznesu

Nazwa firmy/biznesu NIE może być Twoim imieniem i nazwiskiem ani nazwą produktu. To musi być nazwa firmy/biznesu. Przy czym jak nazwa firmy to Nazwa Sp. z o.o. to wprowadzasz tylko Nazwa bo ona reprezentuje biznes.

Nazwa firmy/biznesu w opisie

Dodaj Nazwę firmy/biznesu tylko RAZ w opisie produktu/usługi i umieść ją w pełnym zdaniu.

Postępuj zgodnie z powyższymi instrukcjami, a następnie przejdź do następnej strony, aby zapisać zmiany, które „nie” spowodują restartu (ponownego uruchomienia) ogłoszenia. Wszystkie poprzednie dane zostały już przeszukane i zapisane dla tego linku reklamowego.

Sztuczna inteligencja 5BS wykorzysta dodatkowe informacje i dane w celu poprawy wyników.


Check Mate AI (Szach Mat SI)

Kiedy tworzysz nową Reklamę Standardową pod kątem jej darmowej aktualizacji do Gwarantowanej Sprzedaży, to po utworzeniu Reklamy Standardowej musisz podłączyć ją pod Check Mate AI (Szach Mat SI).

Jedyne autoryzowane stamp źródła icon informacji o  5BillionSales  to:

ikona UWAGA! ikona
  1. Możesz mieć tylko JEDNO KONTO w 5Billion.
  2. Każdy musi mieć własne urządzenie do walidacji danych (komputer, tablet, smartfon). Możesz używać wielu urządzeń ale tylko do Twojego konta. Będzie ono zarejestrowane, przypisane do Twojego konta, przy pierwszej walidacji danych.
  3. Nie możesz walidować danych za inne konta, nawet w rodzinie.
  4. Trzeba przejść weryfikację KYC (tak jak np. w banku).
  5. W przypadku usługi Sprzedaj Swoje Dane musisz podać dokładnie kraj, w którym się znajdujesz, bez względu na to, jaki dokument posiadasz.
  6.  Pamiętaj: Możesz logować się wyłącznie na Twoje konto! 

Czy wiesz, że …?
* Po rejestracji w naszym zespole 5BillionSales – KryptoChemik, otrzymasz serię e-mail z informacjami o projekcie 5BillionSales oraz na bieżąco informacje o najważniejszych wydarzeniach.

ikona Zastrzeżenie ikona
**  Informacje zawarte w serwisie nie stanowią porady inwestycyjnej, pochodzą z materiałów źródłowych projektów, prezentacji firmowych i partnerskich, mojej pracy nad projektami jak również pracy i inwencji własnej. Zostały przedstawione zgodnie z moją aktualną wiedzą i doświadczeniem.

ikona Zastrzeżenie ikona biznesowe (ryzyko strat, ryzyko utraty zysków)
Każdy biznes, inwestycja, nowe możliwości wiążą się z ryzykiem strat (zasoby, praca, czas). Wkładaj tylko tyle ikona środków i ikona czasu ile możesz sobie pozwolić stracić !!!
PAMIĘTAJ !!! też o tym, że brak Twoich działań to również ryzyko utraty ikona potencjalnych zysków.
Myśl! i analizuj to co (nie)wybierasz.

Przewiń na górę