GTAgency.KryptoChemik.PL

SPRZEDAŻ DOSTARCZONA

Wyniki Diagnostyki Check Mate dla strony internetowej #NumerTwojejGTS

 5BillionSales 

UWAGA: Po zapowiadanej pełnej aktualizacji projektu (reset), opisy serwisów mogą ulec zmianie, plus mają pojawić się nowe możliwości (następne serwisy zarobkowe).

Drogi TwojaNazwa5BS

Dziękujemy za utworzenie tej Reklamy Standardowej #NumerTwojejGTS i przesłanie jej do sprawdzenia przez usługę Check Mate (Szach Mat) w dniu 4 grudnia 2023 r.

Usługa Check Mate przeszukała Twoją Reklamę Standardową i docelową witrynę internetową, do której prowadzi podany link.

Check Mate jest w trakcie przekształcania się w narzędzie/niezależną usługę umożliwiającą sprawdzanie zgłoszeń w przyszłości.

Ta reklama została jak dotąd zaindeksowane tylko raz, Check Mate wkrótce powróci z poprawioną funkcjonalnością.

Twoja Reklama Standardowa została zatwierdzona 👍 jako Standardowa, jednak nie jest gotowa do bezpłatnej aktualizacji do usługi GTS (Gwarantowanej Sprzedaży), dopóki funkcja Check Mate nie sprawdzi jej co najmniej trzykrotnie, aby następnie zdiagnozować zgodność treści i potencjalnie zaktualizować ją za darmo do usługi GTS.

Po przetestowaniu usługą Check Mate Reklam Standardowych ze 100% sukcesem, uruchomione zostaną Agencje Reklamowe GTAgency korzystające z usługi Check Mate w celu ulepszenia Reklam Standardowych, które sprzedajesz. Po uruchomieniu Agencji Reklamowych GTAgency nastąpi ponowne uruchomienie nowo opracowanej usługi Sprzedaj Swoje Dane (Sell Your Data), która zapewni sprzedaż z sieci dla zmodernizowanych reklam usług GTS.

  1. Pierwszy krok – usługa Check Mate udoskonalona przez Sztuczną Inteligencją (SI) sprawdzi zgodności oraz zautoryzuje bezpłatne uaktualnienie Reklam Standardowych do usługi GTS.
  2. Drugi krok – uruchomienie agentów GTAgents (Agencji Reklamowych GTAgency).
  3. Trzeci krok – wznowienie zmodernizowanej usługi Sprzedaj Swoje Dane.

Check Mate powiadomi Cię o drugim i trzecim indeksowaniu. Wynik zostaną udostępnione po trzecim indeksowaniu.

Dziękuję i pozdrawiam
Admin 5Billion (2024-01-17)


Jedyne autoryzowane stamp źródła icon informacji o  5BillionSales  to:

ikona UWAGA! ikona
  1. Możesz mieć tylko JEDNO KONTO w 5Billion.
  2. Każdy musi mieć własne urządzenie do walidacji danych (komputer, tablet, smartfon). Możesz używać wielu urządzeń ale tylko do Twojego konta. Będzie ono zarejestrowane, przypisane do Twojego konta, przy pierwszej walidacji danych.
  3. Nie możesz walidować danych za inne konta, nawet w rodzinie.
  4. Trzeba przejść weryfikację KYC (tak jak np. w banku).
  5. W przypadku usługi Sprzedaj Swoje Dane musisz podać dokładnie kraj, w którym się znajdujesz, bez względu na to, jaki dokument posiadasz.
  6.  Pamiętaj: Możesz logować się wyłącznie na Twoje konto! 

Czy wiesz, że …?
* Po rejestracji w naszym zespole 5BillionSales – KryptoChemik, otrzymasz serię e-mail z informacjami o projekcie 5BillionSales oraz na bieżąco informacje o najważniejszych wydarzeniach.

ikona Zastrzeżenie ikona
**  Informacje zawarte w serwisie nie stanowią porady inwestycyjnej, pochodzą z materiałów źródłowych projektów, prezentacji firmowych i partnerskich, mojej pracy nad projektami jak również pracy i inwencji własnej. Zostały przedstawione zgodnie z moją aktualną wiedzą i doświadczeniem.

ikona Zastrzeżenie ikona biznesowe (ryzyko strat, ryzyko utraty zysków)
Każdy biznes, inwestycja, nowe możliwości wiążą się z ryzykiem strat (zasoby, praca, czas). Wkładaj tylko tyle ikona środków i ikona czasu ile możesz sobie pozwolić stracić !!!
PAMIĘTAJ !!! też o tym, że brak Twoich działań to również ryzyko utraty ikona potencjalnych zysków.
Myśl! i analizuj to co (nie)wybierasz.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Przewiń na górę