GTAgency.KryptoChemik.PL

SPRZEDAŻ DOSTARCZONA

Kup Gwarantowaną Sprzedaż (Guaranteed Sales)

GTAgency jest w trakcie przygotowań do startu.
https://gtagency.kryptochemik.pl/agencja-reklamowa-gtagency-gta/
UWAGA: Po uruchomieniu GTAgency, opisy usług zostaną zaktualizowane. Ma się też rozpocząć sprzedaż Pakietów Startowych dla nowych klientów, którzy nie mają jeszcze żadnej reklamy 5B oraz sprzedaż dla wszystkich Reklam Standardowych z możliwością aktualizacji do Gwarantowanej Sprzedaży.

Gwarantowana Sprzedaż i Rejestracja, GTS (Guaranteed Sales & Signups, GTS) – bezpłatna aktualizacja Reklam Standardowych, po której możesz zarobić 155 000 USD netto dzięki wykorzystaniu mechanizmów reklamowych opracowanych przez twórców 5BillionSales (płacisz im Udział w Zyskach, 34% od Twojej prowizji netto po rzeczywistym DOSTARCZENIU SPRZEDAŻY!).

Szczegóły oferty będą dostępne po starcie usługi GTAgency.


Jedyne autoryzowane stamp źródła icon informacji o  5BillionSales  to:

ikona UWAGA! ikona
  1. Możesz mieć tylko JEDNO KONTO w 5Billion.
  2. Każdy musi mieć własne urządzenie do walidacji danych (komputer, tablet, smartfon). Możesz używać wielu urządzeń ale tylko do Twojego konta. Będzie ono zarejestrowane, przypisane do Twojego konta, przy pierwszej walidacji danych.
  3. Nie możesz walidować danych za inne konta, nawet w rodzinie.
  4. Trzeba przejść weryfikację KYC (tak jak np. w banku).
  5. W przypadku usługi Sprzedaj Swoje Dane musisz podać dokładnie kraj, w którym się znajdujesz, bez względu na to, jaki dokument posiadasz.
  6.  Pamiętaj: Możesz logować się wyłącznie na Twoje konto! 

Czy wiesz, że …?
* Po rejestracji w naszym zespole 5BillionSales – KryptoChemik, otrzymasz serię e-mail z informacjami o projekcie 5BillionSales oraz na bieżąco informacje o najważniejszych wydarzeniach.

ikona Zastrzeżenie ikona
**  Informacje zawarte w serwisie nie stanowią porady inwestycyjnej, pochodzą z materiałów źródłowych projektów, prezentacji firmowych i partnerskich, mojej pracy nad projektami jak również pracy i inwencji własnej. Zostały przedstawione zgodnie z moją aktualną wiedzą i doświadczeniem.

ikona Zastrzeżenie ikona biznesowe (ryzyko strat, ryzyko utraty zysków)
Każdy biznes, inwestycja, nowe możliwości wiążą się z ryzykiem strat (zasoby, praca, czas). Wkładaj tylko tyle ikona środków i ikona czasu ile możesz sobie pozwolić stracić !!!
PAMIĘTAJ !!! też o tym, że brak Twoich działań to również ryzyko utraty ikona potencjalnych zysków.
Myśl! i analizuj to co (nie)wybierasz.

Przewiń na górę