GTAgency.KryptoChemik.PL

SPRZEDAŻ DOSTARCZONA

GTAgency pierwsze info 2022

GTAgency jest w trakcie przygotowań do startu.
https://gtagency.kryptochemik.pl/agencja-reklamowa-gtagency-gta/
UWAGA: Po uruchomieniu GTAgency, opisy usług zostaną zaktualizowane. Ma się też rozpocząć sprzedaż Pakietów Startowych dla nowych klientów, którzy nie mają jeszcze żadnej reklamy 5B oraz sprzedaż dla wszystkich Reklam Standardowych z możliwością aktualizacji do Gwarantowanej Sprzedaży.

👇 Poniższe do potwierdzenia po uruchomieniu GTAgency 👇

Serwis 4 Uruchomienie 10 sierpnia 2022 r.

  • 10 sierpnia 5B uruchomi nową Usługę 4 – Agencja reklamowa GTAgency (GTA)! https://5billionsales.com/gtagency
  • 10 sierpnia 5B przestanie sprzedawać reklamy bezpośrednio.
  • 10 sierpnia każda osoba (wczesny użytkownik, early adopter), która kupiła 1 reklamę lub więcej od 5B, otrzyma usługę 4 (GTA) za darmo.

Bezpłatni agenci GTAgents mogą natychmiast rozpocząć sprzedaż Gwarantowanej Sprzedaży (Guaranteed Sales) i Reklam Standardowych (Standard Advert) członkom 5B od 10 sierpnia.

Sprawdź stronę zamówienia, aby uzyskać szczegółowe informacje: https://5billionsales.com/ads-dash#order-ad

GTAgency będzie działać tak:

1- Twoje istniejące biuro online reklam zostanie przekształcone w portal sprzedaży i zarządzania reklamami.

2 – Po 10 sierpnia będzie można kupić NOWY wzór Gwarantowanej Sprzedaży (34% zapłacone przed dostarczaniem) i Standardowej Reklamy od 5B i odsprzedać je za 269 USD. Można je sprzedać każdemu.

3- Każdą reklamę Gwarantowanej Sprzedaży kupioną do 31 lipca, która pozostaje niewykorzystana, można podzielić na 3 „Startowe Dostarczenia” (Starter Deliveries) dla nowych reklamodawców. Nie można ich sprzedać nikomu, kto jest już reklamodawcą. Tylko nowi reklamodawcy mogą kupić od Ciebie 'Startowe Dostarczenie’. Możesz pobrać do 269 USD za każde 'Startowe Dostarczenie’ czyli maksymalnie 3 x 269 USD. Tylko 1 'Startowe Dostarczenie’ na nowego reklamodawcę (tylko 1 raz nie 3 razy jak w Ofercie Limitowanej). Korzystając ze 'Startowego Dostarczenia’ nowy reklamodawca może wygenerować 1 x 155 000 USD a następnie zapłać 34% po dostarczeniu sprzedaży i może sobie pozwolić na zakup Gwarantowanej Sprzedaży wg NOWEGO wzoru płacąc 34% przed dostarczeniem i mając zapewnione 3 x 155 000 USD.

4 – W przypadku wszystkich reklam, które sprzedajesz w ramach GTAgency (’Startowe Dostarczenie’ i Gwarantowana Sprzedaż), możesz dodać zmienne opłaty za zarządzanie (maksymalnie do 5%) oprócz normalnych 34% dla 5B, a także otrzymać prowizję i udział w zyskach (Profit Share) . Dotyczy to 'Startowych Dostarczeń’ i normalnych dostarczeń 3 x 155 000 USD. Możesz także dodawać opłaty do Reklam Standardowych.

5 – TYLKOStartowe Dostarczenie’ – Kiedy podzielisz Gwarantowaną Sprzedaż (z Oferty Limitowanej) na 3 części, zachowujesz 3 x 269 USD. Możesz pobrać mniej niż 269 USD i możesz je rozdać za darmo, jeśli chcesz.

Obowiązuje po 10 sierpnia

* Reklamy Gwarantowanej Sprzedaży = Twoje GTAgency będzie mogła kupić po 10 sierpnia tylko NOWE wzory, płatne 34% przed dostarczeniem, pakietów Reklam Gwarantowanej Sprzedaży. Ten nowy pakiet Gwarantowanej Sprzedaży dostarczy 3x 155 000 USD, ale reklamodawca musi zapłacić 34% z góry.

** ’Startowe Dostarczenie’ i ’Startowe Dostarczenia’ = Jeśli masz starą Ofertę Limitowaną, 34% płatne po dostarczeniu, Gwarantowanej Sprzedaż kupioną przed 31 lipca 2022, która obejmuje 3 x 155 000 USD, możesz ją podzielić na 3 części. Będziesz mieć 3 pojedyncze dostarczenia o wartości 155 000 USD, które możesz sprzedać oddzielnie, aby pomóc nowym reklamodawcom wygenerować zysk netto 155 000 – 34% udziału w zysku = 102 300 USD. Nowy reklamodawca może wtedy pozwolić sobie na zakup NOWEGO wzoru dostarczenia Gwarantowanej Sprzedaży, płacąc 34% z góry. 'Startowe Dostarczenie’ może zostać odsprzedane za maksymalnie 269 USD.

*** Po 10 sierpnia każdy członek może kupić nową GTAgency od Twojej GTAgency za roczną opłatę w wysokości 880 USD. Twoje GTAgency zatrzymuje 440 USD i płaci 5B 440 USD rocznie.


Jedyne autoryzowane stamp źródła icon informacji o  5BillionSales  to:

ikona UWAGA! ikona
  1. Możesz mieć tylko JEDNO KONTO w 5Billion.
  2. Każdy musi mieć własne urządzenie do walidacji danych (komputer, tablet, smartfon). Możesz używać wielu urządzeń ale tylko do Twojego konta. Będzie ono zarejestrowane, przypisane do Twojego konta, przy pierwszej walidacji danych.
  3. Nie możesz walidować danych za inne konta, nawet w rodzinie.
  4. Trzeba przejść weryfikację KYC (tak jak np. w banku).
  5. W przypadku usługi Sprzedaj Swoje Dane musisz podać dokładnie kraj, w którym się znajdujesz, bez względu na to, jaki dokument posiadasz.
  6.  Pamiętaj: Możesz logować się wyłącznie na Twoje konto! 

Czy wiesz, że …?
* Po rejestracji w naszym zespole 5BillionSales – KryptoChemik, otrzymasz serię e-mail z informacjami o projekcie 5BillionSales oraz na bieżąco informacje o najważniejszych wydarzeniach.

ikona Zastrzeżenie ikona
**  Informacje zawarte w serwisie nie stanowią porady inwestycyjnej, pochodzą z materiałów źródłowych projektów, prezentacji firmowych i partnerskich, mojej pracy nad projektami jak również pracy i inwencji własnej. Zostały przedstawione zgodnie z moją aktualną wiedzą i doświadczeniem.

ikona Zastrzeżenie ikona biznesowe (ryzyko strat, ryzyko utraty zysków)
Każdy biznes, inwestycja, nowe możliwości wiążą się z ryzykiem strat (zasoby, praca, czas). Wkładaj tylko tyle ikona środków i ikona czasu ile możesz sobie pozwolić stracić !!!
PAMIĘTAJ !!! też o tym, że brak Twoich działań to również ryzyko utraty ikona potencjalnych zysków.
Myśl! i analizuj to co (nie)wybierasz.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Przewiń na górę