GTAgency.KryptoChemik.PL

SPRZEDAŻ DOSTARCZONA

 Sprzedaj Swoje Dane  (Sell Your Data)

 5BillionSales 

UWAGA: Po zapowiadanej pełnej aktualizacji projektu (reset), opisy serwisów mogą ulec zmianie, plus mają pojawić się nowe możliwości (następne serwisy zarobkowe).

(aktualizacja 2024-05-30)

Usługa Sprzedaj Swoje Dane, SSD (Sell Your Data, SYD)

Monetyzacja istniejących działań w Internecie

Masz płacone za informacje o tym czego szukasz w Internecie, 5BillionSales zwiększa przez to sprzedaż na swoich 25 platformach sprzedażowych i dzieli się z Tobą zyskami.

ZARABIAJ PIENIĄDZE  – z danych przeglądania. Dołączasz ZA DARMO. Proste do zrobienia. Pasywny dochód. Możesz zdobywać bonusy.

(👇 możesz włączyć automatyczne polskie napisy lub inny język 👇)
(po restarcie systemu wideo zostanie dostosowane do aktualnej sytuacji w projekcie)


Korzyści

🟨 Sprzedaj Swoje Dane – zarabiasz 1,10 USD (za sprzedaż danych) + 0,50 USD (vBonus) dziennie, płatne po roku, ale może być 10x szybciej. Potrzebujesz 1-2 minut dziennie, aby zweryfikować dane i otrzymać zapłatę. (GTA: oferta vBonus zakończyła się 5 sierpnia 2022)

Aktywacja usługi

Aby uruchomić zarabianie za przeglądanie Internetu wejdź na konto serwisu Sprzedaj Swoje Dane.

Będziesz mieć trzy kroki do wykonania.

1️⃣ W pierwszym kroku wypełniasz Mój profil danych czyli 4 formularze o Tobie oraz Twoich zainteresowaniach/preferencjach:

 • Część 1 – TY I RODZINA
 • Część 2 – DEMOGRAFIA
 • Część 3 – ZAINTERESOWANIA
 • Część 4 – ZACHOWANIA

2️⃣ W drugim kroku ściągasz rozszerzenie do przeglądarki, z której korzystasz i gdzie będziesz sprzedawać anonimowo dane o tym czego szukasz i co Ciebie interesuje (na tej podstawie 5Billion przygotowuje laserowe, czyli bardzo precyzyjne reklamy produktów, jest to bardzo ważna część projektu). Podłączasz rozszerzenie do przeglądarki, jest to opisane w tym punkcie, oraz zależy od tego na jakim systemie pracujesz i z jakiej przeglądarki korzystasz.

 • pod Windows pracuje z Chrome i Firefox
 • pod Android ściągasz Kiwi Browser
 • pod IOS (iPhone) pracuje z Safari
 • pod Mac OS procuje z Safari

UWAGA: docelowo rozwiązanie z rozszerzeniem do przeglądarki będzie zastąpione przez dedykowaną przeglądarkę  5Brow$er .

3️⃣ W trzecim kroku przeglądasz kilka stron w Internecie w przeglądarce z podłączonym rozszerzeniem od 5BillionSales (sprzedajesz dane przeglądania za 1,10 USD dziennie). Następnie robisz pierwszą walidację danych, za którą otrzymujesz dodatkowy vBonus 0,50 USD. Ten codzienny, wkrótce rutynowy proces zajmuje 1-2 minuty. Znajdziesz dokładny opis na stronie:

Walidacja danych

Pamiętaj

Musisz walidować dane min. raz w tygodniu. Przy codziennej walidacji otrzymujesz vBonus.


Jedyne autoryzowane stamp źródła icon informacji o  5BillionSales  to:

ikona UWAGA! ikona
 1. Możesz mieć tylko JEDNO KONTO w 5Billion.
 2. Każdy musi mieć własne urządzenie do walidacji danych (komputer, tablet, smartfon). Możesz używać wielu urządzeń ale tylko do Twojego konta. Będzie ono zarejestrowane, przypisane do Twojego konta, przy pierwszej walidacji danych.
 3. Nie możesz walidować danych za inne konta, nawet w rodzinie.
 4. Trzeba przejść weryfikację KYC (tak jak np. w banku).
 5. W przypadku usługi Sprzedaj Swoje Dane musisz podać dokładnie kraj, w którym się znajdujesz, bez względu na to, jaki dokument posiadasz.
 6.  Pamiętaj: Możesz logować się wyłącznie na Twoje konto! 

Czy wiesz, że …?
* Po rejestracji w naszym zespole 5BillionSales – KryptoChemik, otrzymasz serię e-mail z informacjami o projekcie 5BillionSales oraz na bieżąco informacje o najważniejszych wydarzeniach.

ikona Zastrzeżenie ikona
**  Informacje zawarte w serwisie nie stanowią porady inwestycyjnej, pochodzą z materiałów źródłowych projektów, prezentacji firmowych i partnerskich, mojej pracy nad projektami jak również pracy i inwencji własnej. Zostały przedstawione zgodnie z moją aktualną wiedzą i doświadczeniem.

ikona Zastrzeżenie ikona biznesowe (ryzyko strat, ryzyko utraty zysków)
Każdy biznes, inwestycja, nowe możliwości wiążą się z ryzykiem strat (zasoby, praca, czas). Wkładaj tylko tyle ikona środków i ikona czasu ile możesz sobie pozwolić stracić !!!
PAMIĘTAJ !!! też o tym, że brak Twoich działań to również ryzyko utraty ikona potencjalnych zysków.
Myśl! i analizuj to co (nie)wybierasz.

Przewiń na górę