GTAgency.KryptoChemik.PL

SPRZEDAŻ DOSTARCZONA

 Reklama Standardowa  (Standard Advert)

 5BillionSales 

UWAGA: Po zapowiadanej pełnej aktualizacji projektu (reset), opisy serwisów mogą ulec zmianie, plus mają pojawić się nowe możliwości (następne serwisy zarobkowe).

(aktualizacja 2024-01-09)

UWAGA: Od sierpnia 2022  5BillionSales  zaprzestał bezpośredniej sprzedaży Reklamy Standardowej (RS) z możliwością aktualizacji do Gwarantowanej Sprzedaży (GTS). Jedynymi podmiotami dysponującymi takimi możliwościami są Agencje Reklamowe GTAgency.

 GTAgency.KryptoChemik.PL 

logotyp
https://GTAgency.KryptoChemik.PL

Usługa Reklama Standardowa, RS (Standard Advert, SA)

Reklama Standardowa (RS) działa jak Google Ads.

Reklamy Standardowe mogą być używane do promowania czegokolwiek. Nie ma żadnych zasad, z wyjątkiem tego, że nie możesz linkować do niedozwolonych, nielegalnych treści (pod względem logicznym) na przykład: narkotyki, samookaleczenia, nienawiść, pornografia, nadużycia, broń palna, broń, wykorzystywanie dzieci itp.

Reklamy standardowe mogą być wykorzystywane do promowania dowolnej rzeczy online lub offline, niezależnie od tego, czy generuje ona zysk, czy nie. Nie ma żadnych zasad, możesz sprzedawać, rejestrować Klientów/Partnerów, wynajmować, wysyłać gości do restauracji, na imprezę, do sklepu … itd.

Treść Reklamy Standardowej można zmieniać w dowolnym momencie, jak również można zmieniać docelowy adres URL.

Aby jak najlepiej wykorzystać Reklamę Standardową, musisz ją zoptymalizować, aby pomóc systemowi Sztucznej Inteligencji (SI, AI – Artificial Intelligence), który analizuje treść reklamy i witrynę, podobnie jak SEO i Google Ads.

Reklamodawcy muszą aktualizować swoje Reklamy Standardowe zgodnie ze zmianami jakie zachodzące w docelowej witrynie/lokalizacji.

Reklama Standardowa dostarcza, do podłączonej strony internetowej lub biznesu stacjonarnego, 1 milion ściśle ukierunkowanych odwiedzających w okresie 12 miesięcy. 5Billion będzie powtarzać lub przedłużać reklamę, aby osiągnąć docelowy poziom 1 miliona odwiedzających.


Dodanie słów kluczowych do kroku 3 kreatora reklam jest niezbędne. Jeśli nie dodałeś słów kluczowych i nie zoptymalizowałeś, reklamy za pomocą opisów tekstowych w kroku 3, wpłynie to niekorzystnie na to, jak szybko Twoja RS zacznie być widoczne dla odbiorców, do których kierujesz reklamę, opóźni i spowolni początkową i przyszłą indeksację treści przez Sztuczną Inteligencję i spowolni proces demograficzny.

Dodaj słowa kluczowe, obserwuj wyniki, zmieniaj słowa kluczowe i monitoruj.

Od 2023-01-23 (GTA: realnie od pełnego restartu systemu 5Billion) będziesz otrzymywać comiesięczne powiadomienia o nieskutecznych treściach reklamy, które powinny być aktualizowane zgodnie z opiniami Sztucznej Inteligencji. Powiadomienia poinformują Cię również, kiedy przestać zmieniać ogłoszenie.

Uwaga: zmiana adresu URL RS spowalnia/rozpoczyna proces tworzenia docelowych słów kluczowych odwiedzających Twoją reklamę. Im więcej razy zmienisz adres URL RS, tym dłużej potrwa wyświetlanie reklamy.

Porady:

 • Dodaj słowa kluczowe.
 • Dopasuj obraz reklamy do tego, co promujesz.
 • W kroku 3 opisz szczegółowo firmę i przedmiot transakcji.
 • Wybierz właściwe cele.
 • Definiuj wąską grupę docelowa, aby dotrzeć do gości z odpowiednich krajów i grup językowych.
 • Zawęź i usuń zbędne grupy wiekowe z ustawień wieku.
 • Zawęź płeć reklamy, jeśli pasuje tylko do jednej.
 • Skorzystaj z zaawansowanego kierowania na odbiorców, aby zawęzić zasięg do osób spełniających Twoje wymagania.
 • Jeśli wybierzesz cały świat, możesz spodziewać się większości gości nieanglojęzycznych, ponieważ generalnie jest ich więcej na świecie. Doprecyzuj odbiorców, aby uzyskać lepsze wyniki.

NISKIE LICZBY (słowa kluczowe, opis)

Jeśli masz niskie liczby w statystykach, popraw swoją reklamę, zmniejszając opis tak, aby zawierał mniej opisów innych rzeczy i bardziej skupiał się na tym, co promujesz. Usuń puszyste słowa i opis oraz użyj słów kluczowych, zwłaszcza z metatagów i opisu docelowej witryny, która znajduje się nad narzędziem do wstawiania słów kluczowych. Słowa kluczowe to słowa lub wyrażenia używane do dopasowywania reklam do haseł wyszukiwanych przez użytkowników. Wybór wysokiej jakości trafnych słów kluczowych dla reklamy może pomóc w dotarciu do pożądanych klientów w odpowiednim czasie. Stosuj słowa kluczowe lub wyrażenia opisujące Twój produkt lub usługę, które wybierasz, aby pomóc określić, kiedy i gdzie Twoja reklama może się wyświetlać. Wybrane przez Ciebie słowa kluczowe służą do wyświetlania reklam użytkownikom. Wybierz wysokiej jakości trafne słowa kluczowe do swojej kampanii reklamowej, aby dotrzeć tylko do najbardziej zainteresowanych osób, które z większym prawdopodobieństwem zostaną Twoimi klientami. Gdy ktoś wyszukuje w Google, Twoja reklama może zostać otagowana tak, aby wyświetlała się w przeglądarce na podstawie podobieństwa Twoich słów kluczowych do haseł wyszukiwanych przez osobę. Słowa kluczowe służą również do dopasowania reklamy do użytkowników w sieci przeglądarki, którzy są powiązani z Twoimi słowami kluczowymi i reklamami. Dobra lista słów kluczowych może poprawić skuteczność reklam i pomóc uniknąć wyższych cen. Słabe słowa kluczowe mogą ostatecznie spowodować wyższe ceny i niższą pozycję reklamy. Możesz dodać typy dopasowania do słów kluczowych, aby lepiej kontrolować, do jakich wyszukiwań można dopasować Twoją reklamę.

Reklamy Standardowe są płatne za usługę.

Reklamy Standardowe można bezpłatnie uaktualnić do usługi Gwarantowanej Sprzedaży & Rejestracji (GTS).


Jedyne autoryzowane stamp źródła icon informacji o  5BillionSales  to:

ikona UWAGA! ikona
 1. Możesz mieć tylko JEDNO KONTO w 5Billion.
 2. Każdy musi mieć własne urządzenie do walidacji danych (komputer, tablet, smartfon). Możesz używać wielu urządzeń ale tylko do Twojego konta. Będzie ono zarejestrowane, przypisane do Twojego konta, przy pierwszej walidacji danych.
 3. Nie możesz walidować danych za inne konta, nawet w rodzinie.
 4. Trzeba przejść weryfikację KYC (tak jak np. w banku).
 5. W przypadku usługi Sprzedaj Swoje Dane musisz podać dokładnie kraj, w którym się znajdujesz, bez względu na to, jaki dokument posiadasz.
 6.  Pamiętaj: Możesz logować się wyłącznie na Twoje konto! 

Czy wiesz, że …?
* Po rejestracji w naszym zespole 5BillionSales – KryptoChemik, otrzymasz serię e-mail z informacjami o projekcie 5BillionSales oraz na bieżąco informacje o najważniejszych wydarzeniach.

ikona Zastrzeżenie ikona
**  Informacje zawarte w serwisie nie stanowią porady inwestycyjnej, pochodzą z materiałów źródłowych projektów, prezentacji firmowych i partnerskich, mojej pracy nad projektami jak również pracy i inwencji własnej. Zostały przedstawione zgodnie z moją aktualną wiedzą i doświadczeniem.

ikona Zastrzeżenie ikona biznesowe (ryzyko strat, ryzyko utraty zysków)
Każdy biznes, inwestycja, nowe możliwości wiążą się z ryzykiem strat (zasoby, praca, czas). Wkładaj tylko tyle ikona środków i ikona czasu ile możesz sobie pozwolić stracić !!!
PAMIĘTAJ !!! też o tym, że brak Twoich działań to również ryzyko utraty ikona potencjalnych zysków.
Myśl! i analizuj to co (nie)wybierasz.

Przewiń na górę