GTAgency.KryptoChemik.PL

SPRZEDAŻ DOSTARCZONA

Status Check Mate AI

 5BillionSales 

UWAGA: Po zapowiadanej pełnej aktualizacji projektu (reset), opisy serwisów mogą ulec zmianie, plus mają pojawić się nowe możliwości (następne serwisy zarobkowe).

Wszystkie aktywne zgłoszenia Reklam Standardowych, które zostały przesłane ponad 30 dni temu (30 dni przed datą tego wpisu, 2024-01-26) w celu bezpłatnej aktualizacji Reklam Standardowych do usługi Gwarantowanej Sprzedaży (GTS), zostały zaindeksowane i umieszczone w kolejce do powtórnego indeksowania w celu zatwierdzenia przed zaproszeniem właścicieli reklam do darmowego uaktualnienia w Kroku 4. Kiedy dokonasz aktualizacji do usługi Gwarantowanej Sprzedaży (GTS), Twoja aktualizacja będzie podlegać warunkom reklamowym zaakceptowanym w momencie składania zamówienia oraz uzyska kolejną aktualną akceptację, jak zawsze w Kroku 4. Jeśli nie wyrażasz zgody na warunki reklamowe, Twoja Reklama Standardowa nie zostanie zaktualizowana i pozostanie Reklamą Standardową. W międzyczasie, przed aktualizacją, Twoja reklama jest Standardowa i będzie wyświetlana i oglądana tak jak Reklama Standardowa na tych samych warunkach reklamowych, jednakże podlega, do czasu aktualizacji, jedynie warunkom dotyczącym Reklam Standardowych.

Narzędzie C M AI jest aktywnie aktualizowane na potrzeby kolejnych indeksacji. Więcej informacji można znaleźć w powiadomieniach dla reklamodawców od C M AI.

Jeśli jeszcze nie dokonałeś zgłoszenia, zrób to teraz, w przeciwnym razie Twoja opcja bezpłatnej aktualizacji do usługi Gwarantowanej Sprzedaży (GTS) wygaśnie:

3 lutego 2024 r.

a Twoja Reklama Standardowa wygaśnie normalnie w podanym terminie.

Admin 5Billion, 2024-01-26


Jedyne autoryzowane stamp źródła icon informacji o  5BillionSales  to:

ikona UWAGA! ikona
  1. Możesz mieć tylko JEDNO KONTO w 5Billion.
  2. Każdy musi mieć własne urządzenie do walidacji danych (komputer, tablet, smartfon). Możesz używać wielu urządzeń ale tylko do Twojego konta. Będzie ono zarejestrowane, przypisane do Twojego konta, przy pierwszej walidacji danych.
  3. Nie możesz walidować danych za inne konta, nawet w rodzinie.
  4. Trzeba przejść weryfikację KYC (tak jak np. w banku).
  5. W przypadku usługi Sprzedaj Swoje Dane musisz podać dokładnie kraj, w którym się znajdujesz, bez względu na to, jaki dokument posiadasz.
  6.  Pamiętaj: Możesz logować się wyłącznie na Twoje konto! 

Czy wiesz, że …?
* Po rejestracji w naszym zespole 5BillionSales – KryptoChemik, otrzymasz serię e-mail z informacjami o projekcie 5BillionSales oraz na bieżąco informacje o najważniejszych wydarzeniach.

ikona Zastrzeżenie ikona
**  Informacje zawarte w serwisie nie stanowią porady inwestycyjnej, pochodzą z materiałów źródłowych projektów, prezentacji firmowych i partnerskich, mojej pracy nad projektami jak również pracy i inwencji własnej. Zostały przedstawione zgodnie z moją aktualną wiedzą i doświadczeniem.

ikona Zastrzeżenie ikona biznesowe (ryzyko strat, ryzyko utraty zysków)
Każdy biznes, inwestycja, nowe możliwości wiążą się z ryzykiem strat (zasoby, praca, czas). Wkładaj tylko tyle ikona środków i ikona czasu ile możesz sobie pozwolić stracić !!!
PAMIĘTAJ !!! też o tym, że brak Twoich działań to również ryzyko utraty ikona potencjalnych zysków.
Myśl! i analizuj to co (nie)wybierasz.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Przewiń na górę