GTAgency.KryptoChemik.PL

SPRZEDAŻ DOSTARCZONA

Bezpłatne aktualizacje Reklam Standardowych do Gwarantowanej SprzedażySzach Mat SI 2023-11-20

 5BillionSales 

UWAGA: Po zapowiadanej pełnej aktualizacji projektu (reset), opisy serwisów mogą ulec zmianie, plus mają pojawić się nowe możliwości (następne serwisy zarobkowe).

Rusza funkcja Szach Mat SI (Check Mate AI) oparta o Sztuczną Inteligencję (SI), która sprawdza automatycznie czy dana Reklama Standardowa (RS) jest zgodna z warunkami  5Billion Sales  i może być zaktualizowana do usługi Gwarantowanej Sprzedaży (GTS).

Reklamy Standardowe (takie kupowaliśmy i takie będą dostępne u autoryzowanych Agencji Reklamowych GTAgency) można bezpłatnie zaktualizować do Gwarantowanej Sprzedaży, zobacz instrukcję dalej.

Jeśli nie chcesz darmowego uaktualnienia do usługi GTS (lub jest to niemożliwe dla danej reklamy), pozostaw aktywną Reklamę Standardową aż do jej wygaśnięcia (1 000 000 kwalifikowanych wyświetleń przez 12 miesięcy). Jeśli projekt będzie działać zgodnie z założeniami, to też będzie satysfakcjonująca opcja.

Gwarantowana Sprzedaż generuje zysk 155 000 USD (z jednej tury) z czego płacisz 5BillionSales 34% (52 700 USD) za usługę DOSTARCZENIA SPRZEDAŻY.

Ci którzy kupili Reklamę od 5BillionSales w początkowym okresie (do sierpnia 2022) mają 3 tury po 155 000 USD. Ci, którzy będą kupować reklamy teraz mają tylko 1 turę.

UWAGA: Od sierpnia 2022  5BillionSales  zaprzestał bezpośredniej sprzedaży Reklamy Standardowej (RS) z możliwością aktualizacji do Gwarantowanej Sprzedaży (GTS). Jedynymi podmiotami dysponującymi takimi możliwościami są Agencje Reklamowe GTAgency.

 GTAgency.KryptoChemik.PL 

logotyp
https://GTAgency.KryptoChemik.PL

Każdy kto kupił w początkowym okresie (do sierpnia 2022) Reklamę Standardową otrzymał bezpłatnie dostęp do GTAgency. Również Ci co nie kupili ale wprowadzili Partnera, który kupił Reklamę Standardową mają dostęp do GTAgency w swoim biurze online 5BillionSales:

https://5billionsales.com/gtagency


Jeśli posiadasz opublikowaną w Twoim biurze Reklamę Standardową, która wcześniej naruszała warunki umowy z 5BillionSales i chciałbyś ponownie bezpłatnie uaktualnić ją do usługi Gwarantowanej Sprzedaży GTS, możesz to zrobić od 20 listopada 2023 roku. Przejdź do panelu reklamodawcy i wykonaj następujące czynności:

 1. Kliknij pole Krok 2.
 2. Opublikuj niepublikowaną reklamę.
 3. W kroku 2 po publikacji z nowej lub już opublikowanej reklamy musisz wybrać edycję reklamy, którą chcesz bezpłatnie uaktualnić do usługi GTS. Jeśli nie chcesz uaktualniać, pozostaw wyświetlaną reklamę jako Reklamę Standardową do czasu wygaśnięcia.
 4. Wybierz opcję edycji, a następnie kliknij przycisk Dodaj do sprawdzenia Mate AI (Add to Check Mate AI).
 5. Przeczytaj wyświetlane na ekranie informacje o bezpłatnej aktualizacji usługi GTS i ponownie zaakceptuj warunki.
 6. Kliknij przycisk WYŚLIJ.
 7. Twoje ogłoszenie standardowe dołączy teraz do kolejki do sprawdzenia Szach Mat SI (Check Mate AI).
 8. Otrzymasz powiadomienie, gdy CMAI zakończy indeksowanie Twojej reklamowy oraz docelowego biznesu.
 9. Jeśli wymagane będą zmiany w biznesie i/lub reklamie, zostaniesz powiadomiony o zmianach.
 10. Jeżeli Twoja reklam oraz cel zostaną przyjęte do usługi GTS, zostaniesz powiadomiony o konieczności wykonania kroku 4.
 11. W przypadku wszystkich aktualizacji w ramach kroku 4 konieczne będzie ponowne zaakceptowanie warunków świadczenia usługi GTS w Warunkach reklam, jak zawsze.

Jeśli nie chcesz darmowego uaktualnienia do usługi GTS (lub jest to niemożliwe dla danej reklamy), pozostaw aktywną Reklamę Standardową aż do jej wygaśnięcia (1 000 000 kwalifikowanych wyświetleń przez 12 miesięcy). Jeśli projekt będzie działać zgodnie z założeniami, to też będzie satysfakcjonująca opcja.

Wszystkie opublikowane reklamy mają status „na żywo” i otrzymują wyświetlenia i wizyty zgodnie z zamówieniem Reklam Standardowych.


Jedyne autoryzowane stamp źródła icon informacji o  5BillionSales  to:

ikona UWAGA! ikona
 1. Możesz mieć tylko JEDNO KONTO w 5Billion.
 2. Każdy musi mieć własne urządzenie do walidacji danych (komputer, tablet, smartfon). Możesz używać wielu urządzeń ale tylko do Twojego konta. Będzie ono zarejestrowane, przypisane do Twojego konta, przy pierwszej walidacji danych.
 3. Nie możesz walidować danych za inne konta, nawet w rodzinie.
 4. Trzeba przejść weryfikację KYC (tak jak np. w banku).
 5. W przypadku usługi Sprzedaj Swoje Dane musisz podać dokładnie kraj, w którym się znajdujesz, bez względu na to, jaki dokument posiadasz.
 6.  Pamiętaj: Możesz logować się wyłącznie na Twoje konto! 

Czy wiesz, że …?
* Po rejestracji w naszym zespole 5BillionSales – KryptoChemik, otrzymasz serię e-mail z informacjami o projekcie 5BillionSales oraz na bieżąco informacje o najważniejszych wydarzeniach.

ikona Zastrzeżenie ikona
**  Informacje zawarte w serwisie nie stanowią porady inwestycyjnej, pochodzą z materiałów źródłowych projektów, prezentacji firmowych i partnerskich, mojej pracy nad projektami jak również pracy i inwencji własnej. Zostały przedstawione zgodnie z moją aktualną wiedzą i doświadczeniem.

ikona Zastrzeżenie ikona biznesowe (ryzyko strat, ryzyko utraty zysków)
Każdy biznes, inwestycja, nowe możliwości wiążą się z ryzykiem strat (zasoby, praca, czas). Wkładaj tylko tyle ikona środków i ikona czasu ile możesz sobie pozwolić stracić !!!
PAMIĘTAJ !!! też o tym, że brak Twoich działań to również ryzyko utraty ikona potencjalnych zysków.
Myśl! i analizuj to co (nie)wybierasz.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Przewiń na górę