GTAgency.KryptoChemik.PL

SPRZEDAŻ DOSTARCZONA

Aktualna sytuacja w  5BillionSales  (październik 2023)

 5BillionSales 

UWAGA: Po zapowiadanej pełnej aktualizacji projektu (reset), opisy serwisów mogą ulec zmianie, plus mają pojawić się nowe możliwości (następne serwisy zarobkowe).

(aktualizacja 2023-10-25)

Projekt  5Billion Sales  działa, prawdziwi (zweryfikowani) Liderzy i Partnerzy mają dostęp do ich własnych kont.

 Pamiętaj: Możesz logować się wyłącznie na swoje konto! 

(patrz poniżej dobre wieści dla mniej doświadczonych Partnerów)

Opóźnienia w ponownym uruchomieniu usług są spowodowane przez problemy ze zgodnością wynikające z duże skali oszustw, której 5BS się nie spodziewał. 1,6 mln fałszywych kont jest do usunięcia i jest to żmudna praca aby nie skasować kont prawdziwych i uczciwych Partnerów. W 5BillionSales jest 30 milionów Partnerów. Zatrudniono 40 dodatkowych programistów.

Program jest globalny i w momencie pełnego uruchomienia musi spełniać warunki zgodności na cały świecie.

Masz dostęp do 3 usług z 9, które będą działać. Konkurenci tacy jak YouTube, Facebook, Google itp. walczą do tej pory z 5BillionSales i 5BillionSales nie chcą dzielić się informacjami, z jakich nowych usług będziesz mógł w przyszłości skorzystać, aby czerpać zyski z ogromnego rynku reklamowego.

Większość projektów, które Partnerzy podłączyli pod Gwarantowaną Sprzedaż (Guaranteed Sales), nie odpowiada warunkom zgodności. 5BillionSales opublikuje listę ponad 1500 firm spełniających warunki zgodności (compliance).

 5Billion Sales  działa cały czas w tle, dodaje nowe funkcje oraz projekty spełniające warunki zgodności.

 5Billion Sales  chce być największą agencją reklamową na świecie, która zmieni branżę reklamową.


Dobre wieści

Ja, jako Lider, wiem, że większość Partnerów nie jest w stanie zarządzać swoimi reklamami. TO PRAWDA Z ŻYCIA. Dobra wiadomość jest taka, że 5BillionSales stworzył możliwość rozwiązania tego problemu.

Partnerzy Zarządzający będą mieli możliwość zarządzania (bez naruszania reguł) reklamami innych Partnerów.

To jest przełom i realna możliwość osiągnięcia rezultatów dla wielu mniej doświadczonych Partnerów.

 Pamiętaj: Możesz logować się wyłącznie na swoje konto! 

Partner Zarządzający może mieć legalny dostęp do reklam innych Partnerów. Każdy Partner może utworzyć link z PIN-em do swoich reklam i udostępnić go Partnerowi Zarządzającemu. Spowoduje to dodanie tych reklam do konta Partnera Zarządzającego. Inne (udostępnione) reklamy będą identyfikowane na podstawie nazwy Partnera (username) w systemie 5BillionSales.

Ułatwi to życie wielu Partnerom, a także ich Sponsorom.

Partner Zarządzający może wykonać tę usługę dla Partnera (który udostępni link z PIN-em) bezpłatnie lub pobierać za tą usługę opłaty miesięczne albo jednorazowo za całość usługi.

Aby wdrożyć tę opcję trzeba było opracować ogromną ilość nowych rozwiązań technologicznych. To kolejna przyczyna opóźnień pełnego restartu systemu 5BS.

Podobnie będzie to działać, gdy GTAgency będzie sprzedawać reklamy (i zarządzać nimi) jako autoryzowany przedstawiciel 5BillionSales.

UWAGA: Od sierpnia 2022  5BillionSales  zaprzestał bezpośredniej sprzedaży Reklamy Standardowej (RS) z możliwością aktualizacji do Gwarantowanej Sprzedaży (GTS). Jedynymi podmiotami dysponującymi takimi możliwościami są Agencje Reklamowe GTAgency.

 GTAgency.KryptoChemik.PL 

logotyp
https://GTAgency.KryptoChemik.PL

GTAgency będą też sprzedawać darmowe reklamy (pakiety startowe), otrzymane w geście dobrej woli (Good Will Gesture – GWG) za opóźnienia. GTAgency może rozdać lub sprzedać po jednej reklamie (pakiecie startowym) dla każdej osoby (już zarejestrowanej lub nowej), która nie posiada jeszcze żadnej reklamy w 5BS.

W przygotowaniu są szkolenia z obsługi GTAgency. Będzie to dostępne w wielu językach dzięki wykorzystaniu sztucznej inteligencji (SI) (artificial intelligence, AI). To kolejna przyczyna opóźnień w pełnym restarcie systemu 5BS.

Przygotowane funkcjonalności

Przeglądarka  5Brow$er  – już zbudowana i gotowa do użycia, czeka na pełną zgodność oraz udostępnienie jej w App Store i Google Play.

Pocket (kieszeń) – technologia do natychmiastowych wypłat, możliwość korzystania bezpośrednio na telefonie.

Po pełnym restarcie usług 5BillionSales, w wielu krajach rozpoczną pracę biura stacjonarne 5BillionSales (w Polsce planowane jest biuro w Katowicach).


Dodatkowe uwagi

PS.  5Billion Sales  chroni swoje rozwiązania patentami, dlatego nie można ich skopiować.

Jedyne autoryzowane stamp źródła icon informacji o  5BillionSales  to:

ikona UWAGA! ikona
  1. Możesz mieć tylko JEDNO KONTO w 5Billion.
  2. Każdy musi mieć własne urządzenie do walidacji danych (komputer, tablet, smartfon). Możesz używać wielu urządzeń ale tylko do Twojego konta. Będzie ono zarejestrowane, przypisane do Twojego konta, przy pierwszej walidacji danych.
  3. Nie możesz walidować danych za inne konta, nawet w rodzinie.
  4. Trzeba przejść weryfikację KYC (tak jak np. w banku).
  5. W przypadku usługi Sprzedaj Swoje Dane musisz podać dokładnie kraj, w którym się znajdujesz, bez względu na to, jaki dokument posiadasz.
  6.  Pamiętaj: Możesz logować się wyłącznie na Twoje konto! 

Czy wiesz, że …?
* Po rejestracji w naszym zespole 5BillionSales – KryptoChemik, otrzymasz serię e-mail z informacjami o projekcie 5BillionSales oraz na bieżąco informacje o najważniejszych wydarzeniach.

ikona Zastrzeżenie ikona
**  Informacje zawarte w serwisie nie stanowią porady inwestycyjnej, pochodzą z materiałów źródłowych projektów, prezentacji firmowych i partnerskich, mojej pracy nad projektami jak również pracy i inwencji własnej. Zostały przedstawione zgodnie z moją aktualną wiedzą i doświadczeniem.

ikona Zastrzeżenie ikona biznesowe (ryzyko strat, ryzyko utraty zysków)
Każdy biznes, inwestycja, nowe możliwości wiążą się z ryzykiem strat (zasoby, praca, czas). Wkładaj tylko tyle ikona środków i ikona czasu ile możesz sobie pozwolić stracić !!!
PAMIĘTAJ !!! też o tym, że brak Twoich działań to również ryzyko utraty ikona potencjalnych zysków.
Myśl! i analizuj to co (nie)wybierasz.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Przewiń na górę